فروش و نصب دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن، درب اتوماتیک، کرکره برقی و راهبند در تهران، کرج و حومه.

وارد کننده و مرکز پخش کلیه سیستمهای حفاظتی و ارسال آن به سراسر کشور.

فروش و پخش لوازم الکتریکی در کرج.

2 تا 5 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش.
 

اطلاعات تماس:

دفتر تهران: -------------------
دفتر کرج:   86 398 327 -026 

مدیریت: 83 17 260-0912
ایمیل: info@didegostar.com


 دیده گستر در یک نگاه 

دوربین مداربسته:

 شرکت دیده گستر نمایندگی فروش انواع دوربین مداربسته شامل دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته تحت شبکه (IP) و مجری تخصصی نصب دوربین مداربسته می‌باشد. این شرکت با توجه به نیاز مشتری طیف وسیعی از برندهای موجود در بازار از قبیل سونی(Sony)، سامسونگ(Samsung)، ال جی(LG)، پاناسونیک(Panasonic)، هایکویژن(Hikvision) و ... را در اختیار مشتری قرارمی‌دهد. کارشناسان این شرکت پس از بازدید از محل با ارائه مشاوره، طرحی ترکیبی شامل انواع دوربین مداربسته دید درشب، صنعتی،سقفی (دام)، اسپید دام و ... را در اختیار مشتری قرار می‌دهند. در حال حاضر شرکت نمایندگی انحصاری دوربین های مداربسته keendel را برعهده دارد.

درب اتوماتیک و کرکره برقی:

شرکت دیده گستر با سابقه بلند مدت، فعال در زمینه فروش و نصب درب پارکینگ اتوماتیک، درب شیشه ای اتوماتیک، درب ویژه بیمارستانی و کرکره برقی میباشد. این شرکت با استفاده از برترین برندهای موجود در بازار و بکارگیری پرسنل مجرب و آموزش دیده بهترین کیفیت و خدمات را در زمینه درب اتوماتیک به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

دزدگیر اماکن:

در هر 12 ثانیه یک خانه در دنیا سرقت می‌شود با توجه به اهمیت امنیت خانه و محل کار، دیده گستر فروش و نصب انواع دزدگیر اماکن را نیز در حوزه کاری خود قرار داده است. این شرکت با توجه به نیاز مشتری انواع دزگیر اماکن از قبیل دزدگیر با سیم، بیسیم، تلفن کننده ثابت و سیم کارتی(gsm) را در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

راهبند:

معمولاً مکان های پرتردد جهت کنترل رفت و آمد خود نیازمند به استفاده از راهبند خودکار می‌باشند. دیده گستر با توجه به محیط نصب و نیاز مشتری انواع راهبند الکترومکانیکی و الکتروهیدرولیکی را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد. فروش و نصب انواع راهبند برقی اهرمی و ستونی از جمله خدمات شرکت می‌باشد که رزومه شرکت گواه کیفیت خدمات رسانی به مشتریان است.

 

 

فعالیتهای اصلی شرکت: دوربین مداربسته - کرکره برقی - درب اتوماتیک - دزدگیر اماکن - راهبند

شما اینجا هستید:   خانه دیده گستردیده گستر
شرکت دیده گستر - فروش و نصب انواع دوربین مداربسته